Zdjęcie chińskiego żaglowca
Firma Hemar powstała w roku 1992 i od tego momentu oferuje klientom swoje bogate doświadczenie w realizacji usług importu, głównie z krajów Dalekiego Wschodu.

Ponad 20 lat praktyki i wynikającej z niej znajmości możliwości, reguł i zwyczajów dotyczących produkcji i importu towarów z Dalekiego Wschodu, a także sieci sprawdzonych agentów i przedstawicieli, pozwala nam podejmować się – na zlecenie naszych klientów – wyszukiwania wskazanych produktów oraz najlepszych producentów. Nasze kompleksowe usługi obejmują: pomoc w wyborze rozwiązań najlepiej odpowiadających potrzebom klienta, nadzorowanie produkcji, inspekcje , badania labolatoryjne oraz uzyskiwanie wymaganych certyfikatów, organizacja eksportu, transportu oraz importu zamówionych produktów. W szczególności sprowadzamy na zlecenie: materiały budowlane i oświetleniowe, meble ogrodowe i biurowe, sprzęt sportowy, artykuły codziennego użytku.

Prowadzimy również sprzeaż hurtową wybranych artykułów codziennego użytku płytek ceramicznych oraz artykułów wyposażenia łazienek. Oferujemy natychmiastowe dostawy z naszych magazynów.

Posiadamy także salon firmowy VERTINA w Gorzowie Wlkp., w którym prowadzimy sprzedaż detaliczną materiałów budowlanych i łazienkowych.